• DOBŘÍ ANDĚLÉ ze VII. třídy

• Tak jako každý rok, mají všichni žáci školy možnost získat finance do svého „třídního“ fondu. Opět vyráběli předměty na vánoční a velikonoční jarmark, či se zapojili do sběru papíru.

Loni se šesťáci rozhodli pomoci jiným a jejich finance díky systému DOBRÝ ANDĚL doputovaly Nelince a Nikolce. Letos si titíž žáci, jen s tím rozdílem, že už byli sedmáci, rozhodli opět pomáhat.

Prostřednictvím DOBRÉHO ANDĚLA věnovali částku 2300,- Kč devatenáctiletému Honzovi, kterému byl v květnu 2016 diagnostikován Ewingův sarkom, zhoubné onemocnění vycházející z kostní dřeně. V říjnu 2019 uplynou 2 roky od ukončení intenzivní onkologické léčby a Honzův zdravotní stav je z onkologického hlediska stabilizovaný.

Přejeme Honzovi hodně zdraví, štěstí a mnoho krásných dní.

• Dáreček

• Moji milí,

plním svůj slib. Dnes jsem vše nachystala a od zítřejšího dne si můžete prázdninový dáreček vyzvednout v sekretariátu školy, cca od půl 9. Bohužel nemám k dispozici provozuschopný automobil a tak prosím všechny, kteří se nemohou do čtvrtka dostavit, aby se s někým dohodli.

Děkuji za shovívavost a ještě jednou přeji krásné prázdniny, plné bezvadných zážitků a bez nemocí či zranění :-)

JKU

• Živý herbář

• Milí návštěvníci,

s žáky jsme se pustili do tvorby herbáře, ale protože nechceme drancovat naši přírodu, rozhodli jsme se, že kytičky budeme fotit. A proto každý z žáků dostal úkol: vyfotit a pomocí mobilní aplikace Pl@ntNet určit o jakou rostlinku se jedná. Každý, kdo pošle fotky, budou umístěny v sekci Fotoalbum (VII.  třída). A jako první poslal své kytičky Vojta.
          Račte nahlédnout.

Popisky květin jsou umístěn vpravo dole od obrázku (myš umístěte na obrázek).

AKTUALIZACE: Přidány fotky od Sáry a Verunky.
          A další příspěvek od Šimona, Kary a Michala.

Aktualizace: 3.6. - Béra
                                4.6. - Kristinka
                                6.6. - Radek

• Vážení rodiče

• informace týkající se VII. třídy najdete v průběhu celého školního roku v Edupage na Nástěnce nebo ve zprávách.

Děkuji za pochopení,

Mgr. Jana Kuncová

třídní učitelka

• Základní škola Libušín, p.o.
      • Pokud budete chtít mluvit s jednotlivými pedagogy, vyberte správné číslo: ředitelna: 312 672 339 ředitelka: Mgr. Renata Kosová, mobil: 777 662 311 zástupce ředitelky: Ing. Bc. Tomáš Löbl, mobil: 602 251 032 administrativní pracovnice, objednávky a odhlašování obědů: Olesya Cibotaru: 312 524 228 sborovna 1. patro: 312 671 292 ( P. Němec, M. Němcová, R. Jelínková, J. Vadinský, P. Havlová, R. Schmied, M. Smetanová, E. Krausová, L. Slabá) sborovna přízemí: 312 524 227 (P. Chocholová, I. Knížetová, I. Šmolíková, P. Behenská, I. Čížová, R. Žižková, M. Hartmanová ) Výchovná poradkyně, metodik prevence: Martina Miltrová / 312 671 292 Školní družina Vychovatelky: Irena Horová, DiS.- DRUŽINA I. / tel.+420 733 362 603 Ivana Čížová - DRUŽINA II. / tel. +420 737 362 467 Michaela Hartmanová - DRUŽINA III. / tel.+ 420 776 023 424
      • Komenského 237 273 06 Libušín Czech Republic