• Soutěž „Bobřík informatiky“

21. 11. 2017

V týdnu od 14. listopadu 2017 proběhlo národní kolo 10. ročníku " Bobříka informatiky". Soutežili jsme v kadegorii Kadet 8. a 9. třída. Samotná soutěž probíhála na počítačích v počítačové učebně školy – online test. Žáci řešili 15 otázek v průběhu 40 minut.

• Testování žáků 9. ročníku

21. 11. 2017

V listopadu proběhly testy žáků 9. ročníku realizované společností SCIO. Stejně jako v předchozích testováních se sledovaly všeobecné studijní předpoklady žáků a dále jejich znalosti v matematice, českém jazyce a cizích jazycích (angličtině). Výsledky budou porovnány s výsledky žáků odpovídajících ročníků na jiných školách v republice, v deváté třídě je výstupem tohoto testování navíc i meziroční porovnání výsledků na druhém stupni.

• Děti na startu

23. 11. 2017

Pro všechny děti od 4 do 9 let

termín: čtvrtek 15:00 - 16:00 (hodina pro MŠ a ZŠ)

kontaktní osoba: Jana Dimová (jana.dimova@seznam,cz)

trenérky: Jana Dimová. Monika Černá, Markéta Ráčková

Průběh tréninku

• Společné rozcvičení
            • Rozdělení do skupin, obvykle do tří
            • Společné ukončení
        • Turnaje o pohár ředitelky ZŠ Libušín

23. 11. 2017

Ve dnech 3.10 až 5.10. 2017 se na hřišti ZŠ Libušín uskutečnily turnaje v malé kopané a vybíjené.Jednalo se o neuskutečněné turnaje z léta minulého školního roku. Turnajů se zúčastnily jako již tradičně školy z blízkého okolí. Byl určen nejen chlapcům, ale i dívkám, které mohly společně s chlapci ve smíšených družstvech soutěžit.

3.10. v úterý ráno bylo pěkně deštivo a počasí nám příliš nepřálo. Přijely všechny přihlášené školy a v 9.00 hod. mohl turnaj v malé kopané starších žáků začít. Hrál se pěkný a s ohledem na počasí i slušný fotbal bez faulů. Hrálo se systémem každý s každým.V základní hrací části zůstalo jedno družstvo poslední. První čtyři družstva si zahrála mezi sebou boj o finále a třetí a čtvrté místo.Vítězem se stalo zcela oprávněně družstvo ze ZŠ Kladno Švermov Motyčín.

Ve středu ráno jsme začali turnaj ve vybíjené. Jedno z přihlášených družstev se nemohlo z  organizačních důvodů ve škole turnaje zúčastnit. Jako náhradní řešení jsme sestavili jedno družstvo zejména z žáků třetí třídy, kde jsme měli i nejmladšího účastníka turnaje Annu Adamovou. Délka zápasu v základní hrací části byla 10 minut a ve finále 12 minut. Hned první zápas v základní části byl takové malé finále. Hráli proti sobě ZŠ Kvílice a ZŠ Vinařice. Vítězem turnaje se po těžkém boji  dvou jmenovaných škol stala ZŠ Kvílice.

Poslední den byl na programu turnaj v malé kopané mladších žáků, kde byla účast škol nejslabší. ZŠ Libušín proto sestavila hned tři družstva.  Dále přijela ZŠ Vinařice a ZŠ Velká Dobrá. Byl to krásný fotbal bez faulů v podání mladších žáků zejména z prvního stupně. Vítězem turnaje se stala ZŠ Vinařice, která byla jednoznačně nejlepším družstvem.

Veliké poděkování patří všem žákům ze zúčastněných škol, jejich učitelům a trenérům, organizátorům turnaje za krásné tři dny strávené při sportu.

• Pokud budete chtít mluvit s jednotlivými pedagogy, vyberte správné číslo: ředitelna: 312 672 339 ředitelka: Mgr. Renata Kosová zástupce ředitelky: Bc. Lukáš Marek administrativní pracovnice: Miroslava Kvasničková 724 183 141 sborovna 1. patro: 312 671 292 ( I. Čížová, A. M. Filippi, K. Kedroňová, D. Knížetová, S. Kuchera, J. Kuncová, P. Němec, S. Perscheová, M. Smetanová ) sborovna přízemí: 312 524 227 (P. Chocholová, I. Knížetová, P. Krejčí, Š. Navrátilová, E. Nováková, R. Slámová, I. Šmolíková, R. Žižková) školní družina: 312 524 228 (I. Čížová, R. Slámová)

• Cvičný poplach
    • Sportovní turnaje ZŠ Libušín