• 4. schůzka ,,PARLAMENTU,,
         
        Seznam zúčastněných :
         1. tř. - omluveni (vystoupení v DPS)
         2. tř. - N. Hamplová, M. Lacková
         3. tř. - N. Němcová, M. Neumann, V. Král
         4. tř - E. Mu"llerová, M. Dlabová
         5. tř. - G. Vysůčková, G. Vysůček
         6. tř. - nepřítomni a neomluveni
         7. tř. - N. Hartlová, S.Černá
         8. tř. - J.Minařík, A. Nistorová
         9. tř. - N. Kottová, A. Dvořáková
         
         
         PROGRAM :
         
        1.  Vánoční přání byla rozdána všem zaměstnancům školy
        2.   PARLAMENT  popřál všem žákům školy (nástěnky v přízemí i v 1. patře) krásné prožití vánočních prázdnin
        3.  Byly projednány plány na začátek kalendářního roku do školní soutěže:,,Kdo si hraje, nezlobí" a to na leden - Výroba nebo kresba plakátu či poutače na téma :
             ,,Boj proti odpadkům a nepovoleným skládkám" pro 1.-5. ročník a pro 6. - 9. ročník téma : ,,Boj proti návykovým látkám"
             únor - ,, O nejhezčí masopustní masku"
        4.  4., 5., 6. a 7. ročník se rozhodl pro výměnu svých zástupců v Parlamentě. Pro 4.tř - Vanesa HOLASOVÁ a Manuela  DLABOVÁ,
                                                                                                                                                                             5.tř.- Georg VYSŮČEK a Georgina VYSŮČKOVÁ
                                                                                                                                                                             6.tř.- Eliška SLÁMOVÁ a Adéla STEJSKALOVÁ
                                                                                                                                                                             7.tř.- Natálie PLECITÁ a Sára ČERNÁ
        5.  Návrh žáků vyšších tříd na automat na pití a svačinky a především  automat na školní pomůcky (sešity, pravítka, pera) - jednohlasně schváleny všechny
              typy automatů.
        6.  Vyhlášení výsledků soutěže o nejhezčí vánoční výzdobu proběhne ve dnach 19. - 20. 12. 2018. Výsledky budou zapsány do tabulky 20.12.2018.
        7.  Příští schůzka proběhne 30.ledna v 10,00 hod. v ŠD
         
         
        Zapsala : Adriana Nistorová, VIII. tř.                                                                                                                                                                                  V Libušíně, 19.12.2018
      • 3. schůzka ,,PARLAMENTU,,
         
        Seznam zúčastněných :
         1. tř. - nepřítomni
         2. tř. - N. Hamplová, D. Škrdlant
         3. tř. - N. Němcová, M. Neumann
         4. tř - nepřítomni
         5. tř. - G. vysůčková, G. Vysůček
         6. tř. -nepřítomni
         7. tř. - nepřítomni
         8. tř. - nepřítomni
         9. tř. - nepřítomni
         Nepřítomní zástupci tříd nebyli omluveni.
         
         PROGRAM :
         
        1. Členové  PARLAMENTU si berou patronát nad dohledem úspory elektřiny (zhasínání po přestávkách na toaletách a chodbě)
        2. Rozdělení bodů za docházku na schůzky  PARLAMENTU ( zahrnout do celoroční soutěže tříd)
        3. Zástupci si budou na schůzky nosit poznámkové bloky
        4. Vyhlášena soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu tříd
        5. Příští schůzka - 19.12.2018 - středa v 10,00 hod. ve školní družině
         
         
         
         
         
        Zapsala : Iva. Čížová                                                                                                              V Libušíně, 22.11.2018
      • Seznam zúčastněných : dostavili se zástupci všech tříd (1. - 8. tř.)
                                                      9. třída omluvena - testování znalostí
         
        Program schůzky :
        1. hodnocení sběru starého papíru                     - zapsáno do tabulky celoroční soutěže tříd
        2. hodnocení sběru kaštanů                              - zapsáno do tabulky celoroční soutěže tříd
        3. štafetový běh                                               - soutěž o pohár ředitelky školy
        4. příprava na sportovně-zábavné dopoledne  - 26.10. 2018 -  pátek
            - dýně    : přinést své
                            :  vydlabat v ŠD
            - masky  : přinést své vlastní kostýmy
                            : výroba v ŠD
            - organizace průběhu běhů libušínským parkem
        5. 31.10.2018 - středa - 8,00 hod.                   - slavnostní vyhodnocení sportovně-zábavného dopoledne                                                                                                             a štafetového běhu tříd v tělocvičně školy
        6. další schůzka parlamentu                             - 21.11.2018 v 10,00 hod. v ŠD
         
         
         
        Zapsala : Adriana Nistorová, VIII.tř.                                                                                       24.10.2018
        • PARLAMENT   - šk. rok 2018/2019

           

          Jmenný seznam zástupců tříd :

           

          1.tř. -  Viktorie PILAŘOVÁ, Tereza BENADOVÁ

          2.tř. -  Nikola HAMPLOVÁ,  Daniel ŠKRDLANT

          3.tř. -  Natálie NĚMCOVÁ, Matěj NEUMANN

          4.tř. -  Eliška MULLEROVÁ, Kristýna HEBERTOVÁ

          5.tř. -  Laura DLABOVÁ, Miriam BALOGOVÁ

          6.tř. -  Tomáš ROSTÁŠ, Skarlet VYSŮČKOVÁ

          7.tř. -  Natálie PLECITÁ, Vendula KREJČÍKOVÁ

          8.tř. -  Jakub MINAŘÍK, Adriana NISTOROVÁ

          9.tř. -  Natálie KOTTOVÁ, Adéla DVOŘÁKOVÁ

           

           

           

          1. schůzka   -   12.září 2018

           

          Body programu schůzky :

           

          - Přivítáníseznámení se členy PARLAMENTU

          - Zvolit zapisovatelku 

          - Domluvit pravidelnost schůzek

          - 13.11. - Den laskavosti

          - Nástěnka PARLAMENTU - přízemí, 1.patro

          - Navrhnout body a hodnocení pro CELOROČNÍ SOUTĚŽ TŘÍD 

          a) nejdelší vánoční řetěz

          b) různé olympiády (nejen sportovní)

          c) sběr papíru, plastu a víček

          d) nejhezčí vánoční výzdoba

          e)zapojení se do akce Mladé Fronty - redaktoři časopisu

          - Příští schůzka :19.září 2018 v 9,45 hod v ŠD

           

          Odhlasováno :

          - zapisovatelka : Adriana NISTOROVÁ - VIII. tř.

          - v měsíci září schůzky každý týden, od října 1x za 14 dní nebo dle potřeby jednotlivých tříd

           

           

           

           

           

           

           

    • Kontakty

      • Základní škola Libušín
      • info@zslibusin.cz
      • Pokud budete chtít mluvit s jednotlivými pedagogy, vyberte správné číslo: ředitelna: 312 672 339 ředitelka: Mgr. Renata Kosová zástupce: Bc. Soňa Marková administrativní pracovnice: Pavla Krejčí 724 183 141 sborovna 1. patro: 312 671 292 ( S. Perscheová, D. Knížetová, J. Kuncová, P. Němec, R. Žižková, P. Povondrová, I. Popelářová, J. Vadinský, P. Havlová) sborovna přízemí: 312 524 227 (P. Chocholová, M. Pospíšilová, Š. Navrátilová, I. Knížetová, I. Šmolíková, R. Slámová, I. Čížová, M. Smetanová) školní družina: 312 524 228 (I. Čížová, R. Slámová)
      • Komenského 237, 273 06 Libušín
      • Město Libušín Hálkova 140, 273 06 Libušín www.mestolibusin.cz
  • Fotogalerie

    • LVVZ 21.1.2019
    • Vánoční trhy a bruslení na Kladně
    • Les ve škole
    • Mikuláš
    • Vánoční dílničky
    • Zámek Libochovice
    • Planetárium 1. a 2. třída
    • Halloween
    • Běh libušínským parkem
    • Les ve škole
    • Cirkus Happy Kids
    • Branný den
    • Den otevřených dveří
    • Prvňáčkové
    • Deti na startu